TNT Trade entegre lojistik hizmetleri; fark yaratan müşteri odaklı çözümler olarak dizayn etmektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti, sürekli gelişim üzerine kurulu kalite anlayışı ve rekabetçi yaklaşım ile özellikle gıda sektöründe; kritik kontrol noktalarının belirlendiği, üretimden son kullanıcıya kadar geçen sürede takip edilebilirlik ve izlenebilirlik sağlayan tedarik zinciri yönetimi sunulmaktadır.

Müşteri ihtiyaçlarını karşılamak üzere; hammadde girişinden itibaren ürünün tüketildiği son noktaya kadar tedarik zinciri içindeki ürün, hizmet ve bilgilerin; etkin bir şekilde, her iki yöne doğru hareketinin ve depolanmasının planlanması, uygulanması ve kontrol edilmesini sağlamak ilke edinilmiştir.

TNT Trade; gıda lojistiğinde teknolojik alt yapı kaynakları ve kurumsal çözüm modelleri ile süreç bünyesinde yer alan risk faktörlerini minimize ederek, ürüne ve markaya değer katan hizmetler üretmektedir.


 

Yorum Bırak

sixteen − nine =

E-BÜLTEN

Her türlü soru, öneri ve hizmet bilgileri ile ilgili bizimle iletişim kurmak için lütfen aşağıda e-posta adresinizi vermeyi unutmayın.

BAYİLİKLERİMİZ

TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Ak Creative © 2018

WhatsApp chat