Hakkımızda

TNT Trade Dış Ticaret İnş. San. Ltd. Şti. olarak uzun yıllardır itibaren kesintisiz hizmetimizi sürdürmekte ve başta Avrupa olmak üzere, dünyanın pek çok ülkesine hizmet sağlamaktayız. Sahip olduğumuz araç filoları ile başta Almanya olmak üzere Avrupa’nın pek çok ülkesine taşımacılık yapmaktayız. Bu ülkeler arasında Avusturya, Polonya, İspanya, İtalya, Belçika, Rusya, Ukrayna, Libya, Katar, Çin, Hollanda, İsrail, Malezya, Senegal, Fildişi, Benin, Cezayir ve Suudi Arabistan gibi ülkelere, ürünü tedarikçilerden alıp adrese teslim etmekteyiz.

Her geçen gün genişlettiğimiz ürün yelpazemiz içinde içecek, plastik, kuru ambalaj, ambalaj hizmetleri, sıvı ve kuru gıda, bakliyat, meşrubat, su, maden suları, gazlı içecekler, enerji içecekleri, buzlu çaylar, meyve suları, meyveli sütler, sıvı ve katı yağlar, zeytin çeşitleri, turşu ve soslar, konserveler bulunmaktadır. Siparişe uygun tedarikçilerle özel olarak çalışmakta olan firmamız, işinin ehli kişilerden aldığı ürünleri uzman ekiplerimizle genellikle deniz yolu ile adresine teslim etmektedir.

Kendisini sürekli geliştiren, çağın ihtiyaçlarına göre revizyona giden ve ürünü en doğru, en hızlı şekilde taşımayı kendisine amaç edinmiş firmamızla, güvenilir ve saygın bir isme sahibiz. Müşterilerimize siparişlerinde kaliteli ve hızlı bir lojistik imkanı sağlamaktayız. Kurumsallaşan firmamızda ana hedefimiz daima müşterilerimize sipariş ettikleri ürünü en sağlıklı şekilde ulaştırmaktır.

Servis kalitemiz ile müşteri beklentilerini üst seviyede tutarken, hızımızla da siparişinizi sizlere hemen ulaştırmaktayız. Servislerimizde etkin bir lojistik hizmeti sağlarken, hizmet kalitemizdeki çağa yakışır anlayışımız, firma olarak modern vizyonumuz da en verimli taşımacılık hizmetini vermemize neden olmaktadır. Yılların verdiği deneyimler sayesinde kalitemizden ödün vermeden sizlere sorunsuz taşımacılığımızla dünyanın pek çok yerinde ürünlerinize en sağlıklı şekilde ulaşmanızı sağlamak için çalışmaktayız.

Geniş ulaşım ağımız sayesinde hem deniz yolu, hem de kara yolu ile verdiğimiz hizmetimizde araç takip sistemlerine sahip olmamız nedeniyle ürün raporlarımız daha sağlıklı şekilde yapılabilmekte, aynı zamanda işlerin daha da hızlı yürümesi sağlanmaktadır. Sürekli genişleyen ve kendini geliştiren firmamızda çalışan eğitimli, uzman kadromuzla fark yaratırken, %100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek çalışmaktayız. Yüksek empati gücüne ve yeteneğine sahip olan firmamızda prensiplerimizden ödün vermeden, son derece ilkeli ve kaliteli bir hizmetle sizlere profesyonel taşımacılık konusunda tüm beklentilerinizi elde edeceğiniz bir süreç yaşatıyoruz.

E-BÜLTEN

Her türlü soru, öneri ve hizmet bilgileri ile ilgili bizimle iletişim kurmak için lütfen aşağıda e-posta adresinizi vermeyi unutmayın.

BAYİLİKLERİMİZ

TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Ak Creative © 2018

WhatsApp chat